_

درباره ما

شرکت امید پدیده در سال ١٣٨١ با هدف تولید انواع چراغ‌های روشنایی، لامپ‌های کم‌مصرف و فوق کم‌مصرف و بالاست‌ الکترونیکی(Electronic ballast) و لامپ اف‌پی‌ال تأسیس و تمامی تلاش خود را در راستای ارائه‌ی محصولات برای مصارف خانگی و اداری باکیفیت در جهت جلب رضایت مشتری و همچنین بالا بردن سطح تولید ملی به‌کاربرده است.

این شرکت افتخار دارد برای اولین بار در ایران، پیرو مأموریت سازمانی خود جهت حفظ محیط‌زیست، نسل جدیدی از لامپ‌های کم‌مصرف بدون جیوه و با جایگزینی آمالگام و دوستدار محیط‌زیست را تولید و عرضه نماید.

در سال ١٣٩٢ واحد تحقیق و توسعه شرکت امید پدیده گرمسار پس از تحقیقات گسترده در مورد تولید محصول جدید، لامپ‌های LED-SMD را جایگزین لامپ‌های CFL نموده و در سال 1393 اولین گروه محصولات را تائید و پس‌ازآن تولید انواع مدل لامپ‌های LED-SMD در گروه کالاهای امید پدیده قرارگرفته و خدمات توزیع و فروش این محصولات را در سراسر کشور آغاز نمود. لامپ‌های ال‌ای‌دی دارای مصرف انرژی پایین، طول بسیار عمر بالا و پربازده هستند.

محصولات شرکت امید پدیده کاملاً مطابق با استاندارد ایران و استانداردهای جهانی IEC60968 & IEC60969 و IEC61000-3-2 تولید گردیده و به مدت ١۵ ماه نیز دارای ضمانت تعویض می‌باشد.

_

ارزش های ما:

ارزش های ما به عنوان یک سازمان متمایز و پیشرو در حوزه تولید و پخش تجهیزات نور و لامپ

  • ما در امیدپدیده از محیط کاری همراه با صداقت، شفافیت، انصاف و رعایت استانداردهای اخلاقی حمایت می‌کنیم.
  • ما تغییر و خلاقیت را در رویه کاری و حرفه ای خودمان پذیرفته‌ایم تا بهترین نتایج عملی را ارائه دهیم.
  • ما تلاش می‌کنیم تا سطحی بالاتر از گذشته را از خودمان به نمایش بگذاریم و با حفظ بالاترین سطح کیفیت بهترین باشیم.
  • ما روابط و ارتباط قوی را ایجاد و مدیریت می‌کنیم تا در درازمدت به موفقیت بیشتر و روزافزون برسیم.
  • ما ابتکارات و خلاقیت‌ها را ترویج می‌دهیم و فرصت رشد را برای همراهانمان فراهم می‌آوریم.
_

ماموریت ما:

ماموریت کاری ما در امید پدیده

بهره‌گیری از تکنولوژی، زمینه تغییر عرف خرید و فروش را فراهم آورده است و فرصت‌های جدیدی را برای بهبود و یا بهینه‌سازی تولید و فروش ایجاد می‌کند.

مأموریت ما این است که محصولاتی را تولید کنیم که تا سال های زینت بخش خانه ها و کارخانه های ایرانی باشد و خدمات پس از فروشی را به مشتریان بدهیم که همواره نام ما به عنوان یک برند پیشرو در صنعت لامپ مطرح تر از همیشه باشد.

_

چشم انداز ما:

چشم انداز امیدپدیده

چشم‌انداز ما ساده است – ما برای ارتقا کیفیت کالای تولیدی و پر رنگ تر شدن نقش خودمان به عنوان یکی از تولیدکنندگان لامپ های ال ای دی در ایران قدم بر می داریم و در تلاشیم تا شرایطی را فراهم آوریم که بیشتر و بیشتر در مسیر بین المللی شدن قدم برداریم.

توسعه ارتباطی و افزایش تعداد نمایندگان فروش در سالیان آتی از مواردی است که در برنامه های بازاریابی ما قرار دارد و پررنگ تر شدن حضور این برند در بستر مجازی و شبکه های اجتماعی از دیگر مواردی است که در امید پدیده در دستور کار قرار دارد.

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید